Biuro Obsługi Klienta: Pon.-Pt.: 9-16

tel. (61) 307 07 30

PRODUCENCI

Twój koszyk jest pusty
Płatności on-line obsługuje:

ErbeNobili

ZOBACZ PRODUKTY

ERBENOBILI

 

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem firmy Erbenobili w Polsce.

 

Erbenobili® to włoski producent suplementów diety, dla którego najważniejsze wartości to innowacyjność, profesjonalizm oraz szacunek dla przyrody i człowieka. Producent specjalizuje się w wytwarzaniu suplementów diety z wykorzystaniem starannie wyselekcjonowanych surowców za pośrednictwem technik ekstrakcji łączących nowoczesność z poszanowaniem najstarszych tradycji.

 

Tym co wyróżnia firmę Erbenobili® jest wykorzystywanie procesów spagirycznych w produkcji suplementów diety. Spagiryka to starożytny i całkowicie naturalny sposób wytwarzania ekstraktów roślinnych oparty na trzech podstawowych procesach: fermentacji, destylacji i spalania. Podczas całego procesu bardzo ważne jest zapewnienie odpowiednich warunków spagirycznych: właściwej temperatury, wilgotności, naświetlenia (słońce i księżyc) oraz muzyki. Cały proces trwa w sumie 40 dni (28 dni macerowania i 12 dni cyrkulacji). Taka technologia wytwarzania poprawia biodostępność i aktywność składników roślinnych.

 

Celem Erbenobili® jest osiągnięcie “jakości totalnej” produktu.

Copyright © Witaminowaoaza.pl

Ta strona korzysta z plików cookies dla poprawnego funkcjonowania - użytkownik może zmienić ustawienia przeglądarki internetowej jak opisano w polityce plików cookies.